Zwroty

Chcemy, abyś kochał swojego Timex. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz pomocy eksperta pod numerem +44 208 326 6940 lub csd@timex.com.

Przyjmujemy zwroty wyłącznie za sprzedaż na timex.co.uk/timex.eu/timex.pl. Zakupy dokonane w lokalnych sklepach muszą zostać zwrócone do pierwotnego punktu zakupu.

Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony ze swojego zegarka, musisz wysłać do nas e-mail w ciągu 30 dni, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Wszystkie powroty muszą zostać wysłane do:

Timex Group UK,
1000 WIELKIEJ ZACHODNIEJ DROGI,
BRENTFORD MIDDX, TW8 9DW

Spłata zostanie dokonana za pomocą tych samych środków płatniczych, które zostały użyte do zapłaty za zamówienie.

Prosimy o zwrócenie zegarka z oryginalnym dowodem dostawy w oryginalnym pudełku wraz z wszystkimi oryginalnymi materiałami do pakowania, podręcznikami, kartami gwarancyjnymi (nie wypełnionymi) i innymi materiałami dołączonymi do zegarka.

W paczce znajdziesz etykietę przedpłaconą, etykieta przedpłacona nie jest ważna dla darmowych zwrotów, jeśli jesteś z następujących krajów: Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia. Skontaktuj się bezpośrednio z działem obsługi klienta: csd@timex.com, aby uzyskać informacje o wysyłce zwrotnej. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy ubezpieczenie lub uzyskanie potwierdzenia odbioru przesyłki. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty, których nie otrzymujemy. Twój zwrot zostanie przetworzony w ciągu około 10 dni roboczych.

Aby zwrócić zegarek na kredyt, musi on być w nowym stanie. Nie możemy zwrócić środków za zegarki, które wykazują oznaki użytkowania.

Nie możemy zaakceptować zmodyfikowanych zegarków na kredyt. Jeśli linki zostaną dodane lub usunięte z bransoletki, nie możemy przyjąć zegarka do zwrotu.

Wymiana po 30 dniach i zużyte zegarki podlegają naszej standardowej polityce gwarancyjnej. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz Informacje o gwarancji w instrukcji obsługi produktu. Timex zastrzega sobie prawo do zakwalifikowania się do nadmiernego użytkowania uszkodzonego produktu.

Indywidualne przedmioty są tworzone z zachowaniem ostrożności, a grawerowane przedmioty są tworzone specjalnie dla osób. Elementy grawerowane są uważane za ostateczną sprzedaż i nie kwalifikują się do zwrotu lub wymiany.

Data wejścia w życie: 27 kwietnia 2015 r
Zaktualizowano: maj 2018