INFORMACJE O PROMOCJACH

Rabaty dotyczą wyłącznie produktów zakupionych na stronie Timex.co.uk / Timex.eu / Timex.pl. Rabaty procentowe są obliczane jako procent od całkowitej ceny detalicznej. Rabatów nie można łączyć z innymi zniżkami lub upustami. Większość ofert jest ważna do jednorazowego wykorzystania dla zamówień wysyłanych na adres w Wielkiej Brytanii i Europie. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wprowadź go przechodząc do płatności i zatwierdź, aby otrzymać zniżkę. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania promocyjnych ofert w każdej chwili.

 

  • KONIEC SEZONU WYPRZEDAŻOWEGO
    Nawet -50% zniżki na wybrane style. Oferta obowiązuje w okresie od 23/12/2020 do 31/01/2021 włącznie.
  • ZAMÓW NA KWOTĘ CO NAJMNIEJ 389 ZŁ /75 EUR, A OTRZYMASZ STANDARDOWĄ WYSYŁKĘ GRATIS.
    Bezpłatne zwroty na wszystkie zakupy dokonane na timex.co.uk / timex.eu / timex/pl, przedpłacona etykieta na zwrot ważna jest we wszystkich krajach UE z następującymi wyjątkami: Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia. Jeśli chcą Państwo wysłać zwrot z jednego w tych krajów, należy skontaktować się z naszym zespołem ds. obsługi klienta, pisząc na adres custservEU@timex.com, aby uzyskać dalsze instrukcje. Kody promocyjne, rabaty dotyczące dostawy i wszelkie inne zniżki dotyczą wyłącznie zamówień składanych na stronie timex.co.uk / timex.eu / timex.pl i nie można ich wykorzystywać w innych miejscach.
  • RABAT POWITALNY:
    Z oferty wyłączone są zegarki: Marlin collection, Reissue collection & GG S1. Rabatu dotyczy kwalifikujących się produktów zakupionych tylko na timex.eu. Rabat jest obliczany jako procent od rzeczywistej ceny detalicznej. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami. Oferta dostępna do jednorazowego wykorzystania w ciągu 14 dni od daty wysłania tego e-maila, wyłącznie na zamówienia wysyłane na adresy w UE. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia oferty w dowolnym czasie.

We are just checking to see if you wanted to visit your local country

View all locations