Command Header

TIMEX COMMAND™

RED BULL CLIFF DIVING WORLD SERIES EDITION
WIOSENNA KOLEKCJA DLA KOBIET

zł 519,00
null
Waterbury Slot3

COMMAND RED BULL®

Możemy powiedzieć Ci o wszystkich ciekawych funkcjach tego zegarka ... Ale najfajniejszą częścią tego zegarka jest świadomość, że masz zegarek równie odważni jak sportowcy biorący udział w zawodach w Red Bull® Cliff Diving World Series ... nie wymaga skoków do bazy.
KUPUJ TERAZ
Command Header

RED BULL CLIFF DIVING WORLD SERIES

Akcja estetyczna spotyka się z nauką nurkowania na klifach w sportach zapierające dech w piersiach i pełne akcji.

Od 2009 r. Red Bull® Cliff Diving World Series przyniósł razem sportowcy swobodnie spadają z 27 metrów, gdy jadą wielkie wysokości, aby zostać mistrzem nurkowania na klifie. W tym roku rywalizacja zatrzymuje się w kilku krajach ze sportowcami z całego świata globus rywalizujący o zwycięstwo w Trofeum Króla Kaheili.
PRZEGLĄDAJ TERAZ
Command Brand Story Video Q1 18
ALESSANDRO DE ROSE FOR COMMAND COLLECTION
KSZTAŁTUJ W CZASIE
Sportowcy nurkujący w klifach, tacy jak Alessandro De Rose, wiedzą, że muszą zrównoważyć siłę, wytrzymałość i lekkość, aby odnieść sukces w tym zawyżonym konkursie o wysoką stawkę. Upamiętniliśmy to wydarzenie dzięki naszemu zegarekowi Command Red Bull®, który został stworzony, aby odzwierciedlał ten sam poziom lekkości i trwałości.
Kupuj teraz

SHOP COMMAND

 • zł 459,00
  Zegarek Timex Command™ Shock z kopertą 54 mm i paskiem z gumożywicy
  zł 459,00
  Opis

  Zegarek Timex Command to świadectwo naszej legendarnej trwałości. Czarna koperta z motywem moro i dopasowany czarny pasek oraz solidne wykonanie sprawią, że ten odporny na wstrząsy, zanurzenie w wodzie do 100 metrów i posiadający funkcję alertu hydracyjnego model dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji.

 • zł 459,00
  Zegarek Timex Command™ Shock z kopertą 54 mm i paskiem z gumożywicy
  zł 459,00
  Opis

  Zegarek Timex Command to świadectwo naszej legendarnej trwałości. Szara koperta z motywem moro i dopasowany szary pasek oraz solidne wykonanie sprawią, że ten odporny na wstrząsy, zanurzenie w wodzie do 100 metrów i posiadający funkcję alertu hydracyjnego model dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji.

 • zł 459,00
  Zegarek Timex Command™ Shock z kopertą 54 mm i paskiem z gumożywicy
  zł 459,00
  Opis

  Zegarek Timex Command to świadectwo naszej legendarnej trwałości. Czarna koperta i dopasowany biały pasek oraz solidne wykonanie sprawią, że ten odporny na wstrząsy, zanurzenie w wodzie do 100 metrów i posiadający funkcję alertu hydracyjnego model dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji.

 • zł 459,00
  Zegarek Timex Command™ Shock z kopertą 54 mm i paskiem z gumożywicy
  zł 459,00
  Opis

  Zegarek Timex Command to świadectwo naszej legendarnej trwałości. Czarna koperta i dopasowany żółty pasek oraz solidne wykonanie sprawią, że ten odporny na wstrząsy, zanurzenie w wodzie do 100 metrów i posiadający funkcję alertu hydracyjnego model dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji.