Command Header

TIMEX COMMAND™

ZEGARKI Z KOLEKCJI COMMAND TO NIE TYLKO STYLOWE DODATKI, ALE TAKŻE ŚWIADECTWO NASZEJ LEGENDARNEJ WYTRZYMAŁOŚCI
PRZEGLĄDAJ TERAZ
TIMEX COMMAND™
Solidność i wytrzymałość: ten zegarek pokazuje, kim naprawdę jesteś. Konstrukcja i technologie wykorzystane w kolekcji Command poradzą sobie z każdym wyzwaniem.
View Timex Command™ Shock 54mm Resin Strap Watch Command product slot 2

SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Cyfrowy zegarek Command nie pozostawia żadnych wątpliwości. Zegarek Command, odporny na wstrząsy i wodoszczelny w klasie WR100, stawi czoła wszelkim sytuacjom, w jakich się znajdziesz.

Zegarki z serii Command wyposażone są w wibrujący alarm, podświetlenie INDIGLO®, chronograf, timer i alert hydracyjny. Koncentrację na czasie zostaw nam, a sam skup się na wszystkim innym.

Command banner slot3

SOLIDNOŚĆ DESIGNU

Nie zawahaliśmy się stworzyć wyrazistej serii, która łączy w sobie styl, funkcjonalność i wytrzymałość - od podporności na wstrząsy po efektowny design.

Forma idzie u nas w parze z funkcjonalnością, czego wyrazem jest solidny pasek i szeroka gama efektownych kolorów do wyboru - nie wyłączając moro.

Command banner slot3

ZGRABNY PROFIL, SUPER WYDAJNOŚĆ

Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby zegarek był równie funkcjonalny, co wygodny w noszeniu i użytkowaniu. Kolekcja Command robi wrażenie pokaźnymi rozmiarami koperty, ale dzięki zachowaniu smukłego profilu całości, masz pewność wygody użytkowania.
Command Brand Story Video Q1 18
TIMEX COMMAND™
Każdy element składa się na solidny design zegarka, który łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność i wytrzymałość.
ODKRYJ KOLEKCJĘ COMMAND

SHOP THE COMMAND COLLECTION