Waterbury Fall – nagłówek

KOLEKCJA JESIENNA DLA KOBIET

PRZEGLĄDAJ TERAZ
POZNAJ NASZĄ KOLEKCJĘ DLA KOBIET
Damskie modele Timex w sezonie jesiennym to ukłon w stronę naszych korzeni, ich siły i piękna. Damskie zegarki na rękę produkujemy już od ponad wieku – dbając o ich elegancję i legendarną jakość Timex.
zł 299,00
null
Waterbury Fall Slot3

ADDISON

Nie jesteś kimś, kogo można opisać jednym słowem. Kolekcja Addison odzwierciedla umiejętność połączenia różnorodności nieskomplikowanych linii, kontrastowych przeszyć oraz paska podwójnie oplatającego nadgarstek, tworząc efekt o zarówno eleganckim, jak i wyraźnym charakterze.
PRZEGLĄDAJ TERAZ
Waterbury Fall – historia marki, wideo, II kwartał 2018 r.
GABRIELLE RICHARDSON I NASZA KOLEKCJA ADDISON
CO CIĘ INSPIRUJE
Kolekcja Addison jest zarówno elegancka, jak i wyrazista – nieskomplikowane linie, kontrastowe przeszycia i skórzany pasek podwójnie oplatający nadgarstek. Zegarki z kolekcji Addison to wybór na nadchodzący sezon modelki, działaczki społecznej i kuratorki sztuki Gabrielle Richardson.
POZNAJ KOLEKCJĘ ADDISON
zł 389,00
null
Milano Slot6

MILANO OVAL W KOLORZE RÓŻOWEGO ZŁOTA

Najdrobniejsza z naszych kopert zyskała wykończenie z różowego złota.
PRZEGLĄDAJ TERAZ

SHOP GABRIELLE’S FAVOURITES

 • zł 530,00
  Zegarek Waterbury Womens z kopertą 34 mm i stalową bransoletą
  zł 530,00
  Opis

  Ten piękny zegarek to ukłon w stronę naszego dziedzictwa zegarmistrzowskiego, które ma swoje początki w amerykańskim miasteczku Waterbury w stanie Connecticut. Wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze złota ze szczotkowanymi akcentami gwarantującymi ponadczasowe piękno i wytrzymałość.

 • zł 490,00
  Zegarek Waterbury Womens z kopertą 34 mm i skórzanym paskiem
  zł 490,00
  Opis

  Ten piękny zegarek to ukłon w stronę naszego dziedzictwa zegarmistrzowskiego, które ma swoje początki w amerykańskim miasteczku Waterbury w stanie Connecticut. Wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota i zwieńczony szarym skórzanym paskiem imitującym wzór skóry krokodyla, gwarantuje ponadczasowe piękno i wytrzymałość.

 • zł 550,00
  Zegarek Waterbury Classic z kopertą 36 mm i stalowym paskiem
  zł 550,00
  Opis

  Poznaj nową generację klasyki. Poznaj kolejną generację klasyki według Timex. Nasza historia zaczęła się w 1854 roku w miasteczku Waterbury w stanie Connecticut, a ten zegarek jest uhonorowaniem ponad 160-letniej zegarmistrzowskiej pasji i prawdziwego rzemiosła.

 • zł 450,00
  Zegarek Waterbury Classic z kopertą 36 mm i skórzanym paskiem
  zł 450,00
  Opis

  Poznaj nową generację klasyki. Nasza historia zaczęła się w 1854 roku w Waterbury w stanie Connecticut. Ten ponadczasowy styl z brązowym skórzanym paskiem imitującym wzór skóry krokodyla, kopertą w kolorze różowego złota o średnicy 36 mm oraz białą tarczą to uhonorowanie naszego rzemieślniczego dziedzictwa oraz autentycznego zegarmistrzostwa.