Informacje o promocjach

Rabaty dotyczą wyłącznie produktów zakupionych na stronie Timex.co.uk / Timex.eu / Timex.pl. Rabaty procentowe są obliczane jako procent od całkowitej ceny detalicznej. Rabatów nie można łączyć z innymi zniżkami lub upustami. Większość ofert jest ważna do jednorazowego wykorzystania dla zamówień wysyłanych na adres w Wielkiej Brytanii i Europie. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wprowadź go przechodząc do płatności i zatwierdź, aby otrzymać zniżkę. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania promocyjnych ofert w każdej chwili.

  • Zamów na kwotę co najmniej 75 GBP/ 75 EUR, a otrzymasz standardową wysyłkę gratis. Bezpłatne zwroty na wszystkie zakupy dokonane na timex.co.uk / timex.eu / timex/pl, przedpłacona etykieta na zwrot ważna jest we wszystkich krajach UE z następującymi wyjątkami: Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia. Jeśli chcą Państwo wysłać zwrot z jednego w tych krajów, należy skontaktować się z naszym zespołem ds. obsługi klienta, pisząc na adres sd@timex.com, aby uzyskać dalsze instrukcje.
  • Kody promocyjne, rabaty dotyczące dostawy i wszelkie inne zniżki dotyczą wyłącznie zamówień składanych na stronie timex.co.uk / timex.eu / timex.pl i nie można ich wykorzystywać w innych miejscach.