Informacje o promocjach

Rabaty dotyczą produktów zakupionych na stronach Timex.pl / Timex.eu / Timex.pl. Rabaty procentowe są obliczane jako procent od pełnej ceny detalicznej. Rabatów nie można łączyć z innymi upustami lub rabatami. Większość ofert jest ważna do jednorazowego użytku na zamówienia wysłane na adresy w Wielkiej Brytanii i Europie. Jeśli rabat ma być zastosowany za pomocą kodu kuponu, należy wprowadzić kupon do torby i kliknąć przycisk Zastosuj, aby otrzymać zniżkę. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania ofert w dowolnym czasie.

  • Odbierz bezpłatną przesyłkę standardową, gdy suma Twoich zamówień wynosi 75,00 £ / 75,00 € i więcej.
  • Bezpłatne zwroty ze wszystkich zamówień umieszczonych na stronie timex.co.uk / timex.eu / timex / pl, etykieta zwrotu opłaconej z góry wysyłki jest ważna we wszystkich krajach UE z następującymi wyjątkami: Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia, Jeśli jesteś wysyłamy zwrot z kraju zwolnionego z podatku, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta w celu uzyskania dalszych porad na adres csd@timex.com.
  • Kody kuponów, rabaty wysyłkowe i wszelkie upusty promocyjne mają zastosowanie tylko na stronie timex.pl / timex.eu / timex.pl i nie można ich używać w innym miejscu.