Pioneers Spring18 Discover

PIONEERS

Z DBAŁOŚCI O SZCZEGÓŁY
Metropolis18 Discover

Metropolis

THE URBAN UTILITY COLLECTION
Pioneers Acadia18 Discover

ACADIA

LEKKI, BARDZO WIDOCZNY I WYTRZYMAŁY
Editorial Slot Archive SS18
PROJEKT ACADIA
Projekt Acadia to najnowsza wersja kultowego zegarka outdoorowego Acadia stworzonego przez Timex w latach 90, który jest oparty na systemie 3 funkcji: lekkości, wysokiej widoczności i wytrzymałości.
Model Acadia stał się podstawowym standardowym zegarkiem, idealnym do codziennych zadań w terenie.
ODKRYJ ACADIA

TO RÓWNIEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

 • zł 540,00
  Zegarek Navi Harbor z kopertą 38 mm i materiałowym paskiem
  zł 540,00
  Opis

  Projekt Timex Archive łączy w sobie historyczny know-how z wyrafinowaną estetyką — to prawdziwy wyraz tego, co marka Timex symbolizuje od 1854 roku po dziś dzień. Model Navi Harbor z kolekcji Pioneers zainspirowany jest wojskowym stylem oraz światem dzikiej przyrody. Uzupełnienie koperty ze stali nierdzewnej stanowi pasek z nylonu balistycznego — materiału o wysokiej wytrzymałości używanego w specjalistycznym sprzęcie wojskowym, np. linkach do spadochronu.

 • zł 750,00
  Zegarek Allied Chronograph z kopertą 42 mm i stalową bransoletą
  zł 750,00
  Opis

  Projekt Timex Archive łączy w sobie historyczny know-how z wyrafinowaną estetyką — to prawdziwy wyraz tego, co marka Timex symbolizuje od 1854 roku po dziś dzień. Model Allied Chrono z kolekcji Pioneers zainspirowany jest wojskowym stylem oraz światem dzikiej przyrody.

 • zł 570,00
  Zegarek Navi Ocean z kopertą 38 mm i dekatyzowanym paskiem skórzanym
  zł 570,00
  Opis

  Projekt Timex Archive łączy w sobie historyczny know-how z wyrafinowaną estetyką — to prawdziwy wyraz tego, co marka Timex symbolizuje od 1854 roku po dziś dzień. Model Navi Harbor z kolekcji Pioneers zainspirowany jest wojskowym stylem oraz światem dzikiej przyrody. Kopertę ze stali nierdzewnej dopełnia skórzany pasek dekatyzowany we Włoszech.

 • zł 400,00
  Zegarek MK1 z kopertą 40 mm i paskiem materiałowym
  zł 400,00
  Opis

  Projekt Timex Archive łączy w sobie historyczny know-how z wyrafinowaną estetyką — to prawdziwy wyraz tego, co marka Timex symbolizuje od 1854 roku po dziś dzień. MK1 z kolekcji Pioneers to nowa edycja pierwszego modelu Camper z lat 80. „Cywilna” wersja tego zegarka została przyjęta przez armię amerykańską ze względu na jego wygodę i funkcjonalność. Uzupełnienie nowej anodyzowanej koperty w aluminiowym wykończeniu o zmienionej szerokości stanowi pasek z nylonu balistycznego — materiału o wysokiej wytrzymałości używanego w specjalistycznym sprzęcie wojskowym, np. linkach do spadochronu.