Skontaktuj się z nami

W sprawach związanych z serwisem i gwarancją napisz do: serwis@timex.pl.  

W sprawie zamówień napisz na: sklep@timex.pl

Wybrać krokomierz czy gps?

GPS to aktualnie najbardziej precyzyjny system pomiaru odległości, prędkości, wysokości, tempa i innych parametrów. Jeśli jednak trenujesz w zamkniętym pomieszczeniu, odbiornik GPS nie będzie funkcjonował. Rozwiązaniem jest zastosowanie czujnika kroków (krokomierza), który dodatkowo pokaże nam kadencję (ilość kroków/minutę). Użytkowanie krokomierza ma uzasadnienie w długich biegach czy innych długodystansowych aktywnościach (np. ultramaratony), gdzie 8 – godzinny akumulator zegarka nie jest wystarczający do pokonania bardzo długiego dystansu (zegarek się wyłączy). Jako rozwiązanie możemy zastosować czujnik kroków, który pobiera niewspółmiernie mniejszą ilość energii niż GPS (wystarczy na wiele godzin dłużej).

Jak wygląda kwestia gwarancji na zegarki Timex?

Na zegarki Timex kupione w Polsce na timex.pl lub w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży (m.in. Salony Apart, Swiss i najlepsze salony zegarmistrzowskie) przyznawana jest 3-letnia gwarancja w systemie door-to-door. Zegarek do serwisu możesz zgłosić w punkcie sprzedaży lub nie wychodząc z domu - nadaj przesyłkę kurierem DHL na nasz koszt (pamiętając o załączeniu karty gwarancyjnej i opisu usterki).

Szukam instrukcji do swojego zegarka. Gdzie ją znaleźć?

Instrukcję do zegarka znajdziesz na stronie produktu bądź w sekcji Instrukcje i Oprogramowanie: http:/timex.pl/info/instrukcje-i-oprogramowanie. Jeśli dalej nie możesz znaleźć instrukcji napisz do nas na: serwis@timex.pl

Mój zegarek wymaga naprawy. Co mam zrobić?

Zegarek do naprawy możesz zgłosić w Punkcie Zakupu jak i u nas. W sprawie szczegółów zapoznaj się z sekcją: timex.pl/info/zwroty-i-wymiana

Od kogo kupuje zegarki na timex.pl?

Na timex.pl dokonujesz zakupów bezpośrednio u przedstawiciela amerykańskiej marki na Polskę: Timex Group Polska Sp. z o. o. Wszystkie zegarki pochodzą z nowej kolekcji i są wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu w Warszawie.

Gdzie mogę kupić pasek do mojego zegarka?

Możesz skorzystać z sekcji: http://timex.pl/paski i zakupić online. Jeśli nie znajdziesz pasującego do Twojego zegarka paska, skontaktuj się z nami wysyłając email na: paski@timex.pl dodając do zapytania zdjęcie zegarka. Nasz Ekspert na pewno Ci pomoże!

Loading Filters