Waterbury Gabrielle Header

WIOSENNA KOLEKCJA DLA KOBIET

PRZEGLĄDAJ TERAZ
WIOSENNA KOLEKCJA DLA KOBIET
Siła i bezpretensjonalne piękno to ukłon w stronę naszych korzeni. W pierwszych latach XX wieku wprowadziliśmy na rynek jedne z pierwszych zegarków dla kobiet, które cechowała elegancja, wartość i nasza legendarna jakość.

zł 530,00
null
Waterbury Slot3

WATERBURY TRADITIONAL

Wykonane ze stali nierdzewnej, dwukrotnie polerowane dla zapewnienia eleganckiego wykończenia.
PRZEGLĄDAJ TERAZ

zł 490,00
null
Waterbury Brand Story Video Q1 18
GABRIELLE RICHARDSON O KOBIECEJ KOLEKCJI WATERBURY
CO CIĘ INSPIRUJE
Elegancka i uniwersalna, kolekcja Waterbury jest uosobieniem tradycyjnego stylu, który jest przeniknięty prawdziwym rzemiosłem i duchem autentycznego zegarmistrzostwa. Jak dowodzi tego modelka i aktywistka Gabrielle Richardson, ten ponadczasowy zegarek to z jednej strony ukłon w stronę nieprzemijających wartości, z drugiej zaś potwierdzenie naszego nowatorskiego myślenia.

zł 379,00
null
Metropolitan Slot6

METROPOLITAN

Ultracienka koperta wzbogaca Twój styl o odrobinę prostoty i kunsztu — niezależnie od pory dnia.
PRZEGLĄDAJ TERAZ

SHOP GABRIELLE’S FAVOURITES

 • zł 379,00
  Zegarek Metropolitan z kopertą 34 mm i bransoletą
  zł 379,00
  Opis

  Dzięki eleganckiej tarczy o szczegółowej fakturze oraz siatkowej bransoletce z galwanizowanej stali nierdzewnej, ten zegarek o ultracienkiej kopercie w kolorze różowego złota wnosi powiew prostoty i kunsztu do Twojego stylu, niezależnie od pory dnia. Dzięki kolekcji Metropolitan zawsze będziesz o krok do przodu.

 • zł 490,00
  Zegarek Waterbury Womens z kopertą 34 mm i skórzanym paskiem
  zł 490,00
  Opis

  Ten piękny zegarek to ukłon w stronę naszego dziedzictwa zegarmistrzowskiego, które ma swoje początki w amerykańskim miasteczku Waterbury w stanie Connecticut. Wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota i zwieńczony szarym skórzanym paskiem imitującym wzór skóry krokodyla, gwarantuje ponadczasowe piękno i wytrzymałość.

 • zł 490,00
  Zegarek Waterbury Womens z kopertą 34 mm i skórzanym paskiem
  zł 490,00
  Opis

  Ten piękny zegarek to ukłon w stronę naszego dziedzictwa zegarmistrzowskiego, które ma swoje początki w amerykańskim miasteczku Waterbury w stanie Connecticut. Wykonany z polerowanej stali nierdzewnej z akcentami w kolorze różowego złota gwarantującymi ponadczasowe piękno i wytrzymałość.

 • zł 530,00
  Zegarek Waterbury Womens z kopertą 34 mm i stalową bransoletą
  zł 530,00
  Opis

  Ten piękny zegarek to ukłon w stronę naszego dziedzictwa zegarmistrzowskiego, które ma swoje początki w amerykańskim miasteczku Waterbury w stanie Connecticut. Wykonany z polerowanej stali nierdzewnej ze szczotkowanymi akcentami gwarantującymi ponadczasowe piękno i wytrzymałość.